Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rocznik Statystyczny Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2019

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2019
Częstotliwość wydania: Roczna

Publikacja jest  podstawowym,  zbiorczym opracowaniem Urzędu, które stanowi zestawienie danych statystycznych oraz informacji charakteryzujących poziom życia społeczeństwa i stan gospodarki województwa w 2018 r.  
Prezentację treści zawartych w Roczniku rozpoczynają tablice przeglądowe, przedstawiające m.in. najważniejsze dane o województwie kujawsko-pomorskim, w porównaniu do kraju w 2018 r. oraz w ujęciu retrospektywnym za lata 2000, 2005, 2010, 2014-2018. Szczegółowe dane statystyczne w tablicach zgrupowano w 22 działach tematycznych. Wybrane zjawiska zilustrowano na kartogramach, wykresach i schematach. Właściwą interpretację prezentowanych informacji umożliwiają zamieszczone uwagi ogólne, które zawierają wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodyki i zakresu informacji znajdujących się w opracowaniu.

 

Do góry