Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Raport o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa kujawsko-pomorskiego 2020

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.05.2020
Częstotliwość wydania: Roczna

W opracowaniu zaprezentowani istotne dla rozwoju społeczno-gospodarczego województwa kujaw­sko-pomorskiego informacje o sytuacji demograficznej, zmianach zachodzących na rynku pracy, tenden­cjach w podstawowych obszarach gospodarki oraz aktywności podmiotów gospodarki narodowej. Wy­brane dane statystyczne przedstawione zostały na tle kraju, w odniesieniu do innych województw, a także w ujęciu retrospektywnym.

Publikacja, składająca się z 9 rozdziałów, poza tablicami statystycznymi i opisem analitycznym, zawiera także graficzne formy prezentacji danych w postaci kartogramów, kartodiagramów i wykresów, które ob­razują zmienność przestrzenną i czasową zjawisk. W publikacji zamieszczono także uwagi ogólne, które obejmują źródła i zakres danych statystycznych, stosowane klasyfikacje i grupowania oraz definicje naj­ważniejszych pojęć użytych w opracowaniu.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, sekcje i działy PKD 2007, grupy COICOP, sektory własności
Do góry