Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konsultacje Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2015

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Konsultacje Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2015

 

Realizując prace nad projektem Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2015, Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zorganizował w dniach 26 i 28 listopada 2013 r. spotkania konsultacyjne dla przedstawicieli wojewódzkiej administracji rządowej i samorządowej oraz środowiska naukowego. W ramach współpracy z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim oraz Marszałkiem Województwa, konsultacje odbyły się odpowiednio w siedzibach: Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Spotkania miały na celu zebranie postulatów związanych z poprawieniem oferty informacyjnej statystyki publicznej. Zgłoszone uwagi i opinie zostały odnotowane i przekazane do Głównego Urzędu Statystycznego. Stanowią one nieocenione źródło wiedzy na temat potrzeb informacyjnych odbiorców informacji statystycznej.

W związku z tym wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych edycjach konsultacji lub przekazywania swoich uwag na bieżąco do sekretariatu Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy (e-mail: ; fax 52 366 93 56).

Galeria

Do góry