Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

PSR 2010. Charakterystyka gospodarstw rolnych w województwie kujawsko-pomorskim

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 13.12.2012
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Niniejsza publikacja prezentuje wyniki Powszechnego Spisu Rolnego 2010 w województwie kujawsko-pomorskim według stanu  w dniu 30 czerwca 2010 r.
Składa się z uwag metodycznych, części analitycznej wzbogaconej mapami i wykresami oraz części tabelarycznej. W uwagach metodycznych omówiono podstawowe zasady, definicje i pojęcia obowiązujące w spisie i badaniu metod produkcji rolnej oraz schematy losowania próby. W części analitycznej scharakteryzowano gospodarstwa rolne w Kujawsko-Pomorskim według wybranych kryteriów, w tym podstawowe dane na tle wyników PSR 2002. Przedstawione zostały dane m.in. z zakresu: użytkowania gruntów, powierzchni zasiewów, zwierząt gospodarskich, wyposażenia gospodarstw, dochodów gospodarstw i pracujących. Część tabelaryczna prezentuje szeroki zakres danych liczbowych, co pozwala na dokonywanie wieloprzekrojowych analiz.

Do góry