Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Powiaty i gminy w województwie kujawsko-pomorskim w 2013 r. Podsumowanie sytuacji społeczno-gospodarczej w okresie programowania 2007-2013

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 08.05.2015
Częstotliwość wydania: Roczna

Publikacja prezentuje zmiany w powiatach i gminach województwa kujawsko-pomorskiego, które zaszły w latach 2007-2013 m.in. pod względem potencjału demograficznego, warunków życia, infrastruktury technicznej, aktywności gospodarczej. Obszerny zestaw informacji zawarty w opracowaniu może posłużyć do tworzenia porównań i rankingów oraz określenia specyfiki jednostek terytorialnych. Część zasadniczą publikacji tworzą 24 moduły prezentujące portrety statystyczne powiatów, miast na prawach powiatu oraz województwa kujawsko-pomorskiego. W publikacji zaprezentowano także sposób wykorzystania w województwie funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Przekroje: województwo, powiaty, gminy
Do góry