Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Rynek pracy w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 r.

19.11.2018
Publikacja prezentuje zestaw danych statystycznych nt. aktywności ekonomicznej ludności, pracujących i ich wynagrodzeń, warunków pracy, wolnych miejsc pracy oraz bezrobocia. Opracowanie zawiera wyniki badań na temat sytuacji na rynku pracy w województwie kujawsko-pomorskim, rankingi powiatów z zakresu rynku pracy, tablice statystyczne oraz wykresy i mapy. Część tabelaryczną poprzedzają tablice przeglądowe zawierające wybrane dane dla województwa kujawsko-pomorskiego na tle Polski i innych województw oraz retrospekcję ważniejszych danych za poprzednie lata. Dane statystyczne zaprezentowane zostały w przekroju na podregiony, powiaty i gminy.
Czytaj dalej

Notatka informacyjna Statystyczne wsparcie na starcie

13.11.2018
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Zapotrzebowanie na pracowników w województwie kujawsko-pomorskim w 2017 r.

31.10.2018
W opracowaniu zaprezentowano zapotrzebowanie na pracowników w województwie kujawsko-pomorskim w ujęciu kwartalnym w 2017 roku, z odniesieniem do roku 2016 i dwóch pierwszych kwartałów 2018 r.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    16
Do góry