Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

NSP 2021. Warunki mieszkaniowe w województwie kujawsko-pomorskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 28.06.2024

Publikacja pt. „Warunki mieszkaniowe w województwie kujawsko-pomorskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021” to kolejne opracowanie analityczne przedstawiające wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, który został przeprowadzony na terenie Polski w okresie od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. według stanu na dzień 31 marca 2021 r.

Niniejsze opracowanie zawiera informacje na temat liczby, wieku i wielkości zarówno budynków mieszkalnych jak i mieszkań. Zawiera także informacje na temat liczebności mieszkań w różnych przekrojach np. według podmiotów będących właścicielami mieszkań. Zostały także przedstawione dane dotyczące ich wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne. Wybrane dane zostały zaprezentowane do poziomu powiatów i miast na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim.

Zawartość informacyjna publikacji umożliwia dokonywanie porównań oraz tworzenie analiz na bazie wyników spisów powszechnych w 2011 i 2021 r. Ponadto, co warto podkreślić publikacja zawiera stosowane wybrane pojęcia i definicje spisowe. Prezentacja została wzbogacona prezentacją graficzną w postaci map i wykresów. Załącznikiem do publikacji jest część tabelaryczna z wybranymi danymi ze spisów przeprowadzonych w latach 2021 i 2011.

Do góry