Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

NSP 2021. Rodziny w województwie kujawsko-pomorskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 27.06.2024

Publikacja pt. Rodziny w województwie kujawsko-pomorskim w świetle Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 to kolejne opracowanie analityczne przedstawiające wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, który został przeprowadzony na terenie Polski w okresie od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. według stanu na dzień 31 marca 2021 r.
Niniejsza publikacja jest opracowaniem tematycznym zawierającym informacje dotyczące gospodarstw domowych m.in. ich liczby, wielkości, składu pokoleniowego, czy też ludności wchodzącej w skład gospodarstw domowych. Ponadto w publikacji zamieszczona została charakterystyka rodzin zawierająca informacje o liczbie i typach rodzin oraz rodzin z dziećmi, w tym z dziećmi do lat 24 na utrzymaniu.
Wybrane zagadnienia przedstawiono pod kątem zróżnicowania wewnętrznego w miarę możliwości prezentując je do poziomu powiatów i miast na prawach powiatu oraz gmin 
w województwie kujawsko-pomorskim, ale też w relacji do wyników dla Polski. Analizy danych dokonano także w kontekście zmian, jakie zaszyły w stosunku do spisu powszechnego w 2011 r. Opracowanie wzbogacono prezentacją graficzną w postaci map 
i wykresów. Załącznikiem do publikacji jest część tabelaryczna z wybranymi danymi ze spisu 2021.

Do góry