Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

NSP 2011. Zamieszkane budynki w województwie kujawsko-pomorskim

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 27.02.2014
Częstotliwość wydania: Wydanie jednorazowe

Niniejsza publikacja jest kolejną z serii opracowań przedstawiających wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 dla województwa kujawsko-pomorskiego. Opracowanie zawiera informacje opisujące zamieszkane budynki zlokalizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w momencie spisu, tj. w dniu 31 marca 2011 r. oraz zmiany, jakie nastąpiły od poprzedniego spisu powszechnego w 2002 r.
Publikacja składa się z uwag ogólnych i metodycznych, komentarza analitycznego wzbogaconego wykresami i mapami oraz części tabelarycznej, w której zaprezentowano dane o województwie, w podziale na obszary miejskie i wiejskie oraz według powiatów.
Publikacja zawiera informacje na temat liczby budynków według ich rodzaju, ich strukturę według wieku, form własności i wielkości oraz wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne.

Do góry