Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Edukacja i wychowanie w województwie kujawsko-pomorskim w roku szkolnym 2006/2007

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.09.2006

Dane statystyczne zamieszczone w publikacji pochodzą z badania, zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w formie sprawozdawczości instytucji oświaty i wychowania.
Zakres tematyczny dotyczy szkół: podstawowych, gimnazjalnych, zasadniczych zawodowych, średnich zawodowych oraz średnich ogólnokształcących, a także policealnych. Opracowanie zawiera również informacje dotyczące uczelni wyższych, wychowania przedszkolnego, nauczania języków obcych oraz innych tematów z zakresu szkolnictwa.
Wprowadzeniem do prezentacji danych statystycznych są tablice, przedstawiające województwo kujawsko-pomorskie na tle Kraju i innych województw w roku szkolnym 2006/07. Zasadniczą część publikacji stanowią tablice z zakresu edukacji i wychowania prezentujące dane wojewódzkie oraz w przekroju podregionów, powiatów i gmin w latach 2005/06 i 2006/07.
Publikacja jest wydana wyłącznie w wersji elektronicznej.

Przekroje: województwo, podregiony, powiaty, gminy
Do góry