Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Spiszmy się jak na rolników przystało!

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.05.2020

Od początku czerwca br. wspólnie z TVP3 oddział w Bydgoszczy realizujemy ogólnopolski projekt promujący Powszechny Spis Rolny 2020.

Jest to 5-minutowy program w którym pokazana jest historia rolnika – od kiedy prowadzi gospodarstwo, jak i dlaczego wybrał akurat rolnictwo. W każdym odcinku nasi eksperci odpowiadają na pytania przesłane przez widzów na adres spisrolny@tvp.pl. Staramy się w przystępny sposób przedstawiać zagadnienia, które bywają dla rolników problematyczne.

Odwiedzamy tradycyjne gospodarstwa, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, hodowców kóz, pszczelarzy ale też rolników, którzy oprócz prowadzenia gospodarstwa mają swoje pasje - jazda na motorze czy hodowla kur ozdobnych. Każdy z rolników jest wyjątkowy. Te spotkania pokazują jak wyjątkowe i różnorodne jest polskie rolnictwo.

Premierowy program można oglądać od poniedziałku do piątku w:

  • TVP2 (godzina 19:25)
  • wszystkich kanałach TVP3 (godzina 11:25 i 20:40),
  • TVP3 Bydgoszcz (godzina 8:50)

 

Wszystkie odcinki dostępne są również pod adresem:
https://bydgoszcz.tvp.pl/48289202/spiszmy-sie-jak-na-rolnikow-przystalo

Fanpage programu na Facebooku:

 

Do góry