Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Piknik rodzinny „Raz Dwa Trzy - Policz Ty”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
24.08.2021
Bańki, balony, pokazy szczudlarzy, gry zręcznościowe, animacje i wiele innych atrakcji, a do tego szansa, by wziąć udział w spisie powszechnym. Zapraszamy mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego na imprezę „Raz Dwa Trzy - Policz Ty”.
 
 

29 sierpnia Wyspa Młyńska zamieni się w wielki plac zabaw za sprawą rodzinnego pikniku „Raz Dwa Trzy - Policz Ty”. W niedzielę od godziny 12 do 17 na najmłodszych czekają liczne atrakcje, m.in. interaktywny spektakl bańkowy.

Pokazy odbędą się dwukrotnie – o 13 i o 16. Poza tym przez cały czas trwania imprezy działać będzie osobne stanowisko z obręczami do samodzielnego tworzenia baniek gigantów! Na Wyspie Młyńskiej będzie można spotkać też wesołych szczudlarzy w kolorowych strojach, artystów, którzy potrafią z balonów wyczarować niemal wszystko oraz animatorów zachęcających maluchy do tańca, gier ruchowych i zabaw z wielką chustą animacyjną.

Na gości czekają m.in. warsztaty zręcznościowe Fiku Miku, w ramach których dzieci – ale i dorośli – będą mogli przećwiczyć cyrkowe umiejętności z wykorzystaniem talerzy, chustek, piłeczek i innych rekwizytów. Będzie można zagrać w gry wielkoformatowe, m.in. olbrzymie domino, memory czy scrabble, a w strefie artystycznej na kreatywne maluchy czekać będą kartonowe domki, które będzie można pomalować farbami. Dla tych, którzy wolą upiększać się samemu, nie zabraknie też stanowiska do malowania twarzy.

Do góry