Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Publikacja Województwo kujawsko-pomorskie w liczbach 2017

24.10.2017
W folderze „Województwo kujawsko-pomorskie w liczbach 2017” zaprezentowano ważniejsze dane statystyczne charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2010, 2015 i 2016. Zakres tematyczny obejmuje m.in. demografię, rynek pracy, edukację, rolnictwo, finanse publiczne, podmioty gospodarki narodowej, rachunki regionalne. Opracowanie zawiera wybrane dane o podregionach i powiatach w 2016 r. Podstawowe wskaźniki prezentują Kujawsko-Pomorskie na tle pozostałych województw oraz w relacji do danych krajowych.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 r.

20.10.2017
Opracowanie sygnalne prezentuje podstawowe informacje na temat gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim. Odnaleźć w nim można m.in. dane statystyczne dotyczące przeciętnych miesięcznych dochodów i wydatków, przeciętnego miesięcznego spożycia niektórych artykułów żywnościowych oraz wyposażenia w niektóre przedmioty trwałego użytkowania. Informacje dla województwa przedstawiane są w porównaniu z rokiem poprzednim i w stosunku do Polski.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Aktywność ekonomiczna ludności w województwie kujawsko-pomorskim w II kwartale 2017 r.

29.09.2017
Opracowanie sygnalne zawiera informacje pozyskane na podstawie Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, którego przedmiotem jest fakt wykonywania, posiadania lub poszukiwania pracy przez osoby w wieku 15 lat i więcej. Prezentuje dane dotyczące osób aktywnych i biernych zawodowo oraz pracujących i bezrobotnych według płci, wieku, miejsca zamieszkania i poziomu wykształcenia w województwie kujawsko-pomorskim w II kwartale 2017 r.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 r.

29.09.2017
Budżety jednostek samorządu terytorialnego w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 r.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie kujawsko-pomorskim we wrześniu 2017 r.

29.09.2017
Informacja sygnalna prezentuje ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym w województwie kujawsko-pomorskim we wrześniu 2017 r. Zawiera opinie formułowane przez jednostki, których siedziba znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    17
Do góry