Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Informacja sygnalna Miasta w województwie kujawsko-pomorskim w 2015 r. Kondycja finansowa

31.01.2017
Opracowanie jest kontynuacją cyklu dotyczącego problematyki miejskiej. Przy czym w tym roku poruszone zostały zagadnienia związane z finansowaniem działalności samorządów miast. Analizie zostały poddane budżety miast na prawach powiatu i gmin miejskich w województwie kujawsko-pomorskim i na tle kraju w 2015 r., a także zmiany jakie zaszły na przestrzeni dziesięciu lat.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Koniunktura gospodarcza w województwie kujawsko-pomorskim w styczniu 2017 r.

31.01.2017
Informacja sygnalna prezentuje ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym w województwie kujawsko-pomorskim w styczniu 2017 r. Zawiera opinie formułowane przez jednostki, których siedziba znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa kujawsko-pomorskiego - grudzień 2016 r.

30.01.2017
Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja zawiera liczne mapy i kartogramy. Wybrane informacje zaprezentowano według sekcji i wybranych działów w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
  1  2  3  4 
Do góry