Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wprowadzenie stopnia alarmowego BRAVO oraz CHARLIE-CRP

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
16.03.2022

UWAGA!

Od dnia 1 września 2023 roku, od godz. 00:00, do dnia 30 listopada 2023 roku do godz. 23:59 na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej został wprowadzony stopień alarmowy BRAVO oraz CHARLIE-CRP (jest to przedłużenie okresu obowiązywania 2. stopnia alarmowego BRAVO i 3. stopnia alarmowego CHARLIE-CRP wprowadzonego na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od 21 lutego 2022 roku).

W związku z powyższym należy zachować zwiększoną czujność:

  • wobec mogących wystąpić w systemach teleinformatycznych statystyki publicznej zdarzeń, które odbiegają od normy, zakłócają bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej lub zagrażają dostępności świadczonych usług elektronicznych;
  • w stosunku do osób zachowujących się w sposób wzbudzający podejrzenia czy grupy osób, pojazdy pozostawione w miejscach do tego nie przeznaczonych czy też pozostawione bez opieki przedmioty.
Do góry