Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Informacja sygnalna Użytkowanie gruntów, powierzchnia zasiewów oraz pogłowie zwierząt gospodarskich w województwie kujawsko-pomorskim w 2015 r.

29.02.2016
Opracowanie prezentuje dane dotyczące użytkowania gruntów, powierzchni zasiewów i pogłowia zwierząt gospodarskich w województwie kujawsko-pomorskim w czerwcu 2015 r. Dla lepszego zobrazowania sytuacji w rolnictwie, Kujawsko-Pomorskie zaprezentowano na tle kraju i innych województw. Opracowanie wzbogacono kolorowymi mapami i wykresami.
Czytaj dalej

Informacja sygnalna Użytkowanie gruntów, powierzchnia zasiewów oraz pogłowie zwierząt gospodarskich w województwie kujawsko-pomorskim w 2014 r.

10.03.2015
Opracowanie prezentuje dane dotyczące użytkowania gruntów, powierzchni zasiewów i pogłowia zwierząt gospodarskich w województwie kujawsko-pomorskim w czerwcu 2014 r. Dla lepszego zobrazowania sytuacji w rolnictwie, Kujawsko-Pomorskie zaprezentowano na tle kraju i innych województw. Opracowanie wzbogacono kolorowymi mapami i wykresami.
Czytaj dalej
Do góry