Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
24
pazdz

Województwo kujawsko-pomorskie w liczbach 2017

W folderze „Województwo kujawsko-pomorskie w liczbach 2017” zaprezentowano ważniejsze dane statystyczne charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2010, 2015 i 2016. Zakres tematyczny obejmuje m.in. demografię, rynek pracy, edukację, rolnictwo, finanse publiczne, podmioty gospodarki narodowej, rachunki regionalne. Opracowanie zawiera wybrane dane o podregionach i powiatach w 2016 r. Podstawowe wskaźniki prezentują Kujawsko-Pomorskie na tle pozostałych województw oraz w relacji do danych krajowych.
Czytaj dalej
27
pazdz

Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa kujawsko-pomorskiego - wrzesień 2017 r.

Opracowanie prezentuje podstawowe informacje charakteryzujące sytuację społeczno-gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dotyczące m. in. rynku pracy, wynagrodzeń, cen detalicznych, rolnictwa, przemysłu, budownictwa, rynku wewnętrznego. Publikacja zawiera liczne mapy i kartogramy. Wybrane informacje zaprezentowano według sekcji i wybranych działów w układzie PKD 2007.
Czytaj dalej
31
pazdz

Koniunktura gospodarcza w województwie kujawsko-pomorskim w październiku 2017 r.

Informacja sygnalna prezentuje ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym w województwie kujawsko-pomorskim w październiku 2017 r. Zawiera opinie formułowane przez jednostki, których siedziba znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim.
Czytaj dalej
  1  2 
Do góry